Nabídka služeb při rekonstrukci památek

Stručný přehled činností, které firma JTK Stav s.r.o. nabízí svým klientům:

Projekční a inženýrská činost

V oblasti projekční a inženýrské činnosti poskytujeme svým klientům komplexní služby - od vyhotovení studie až po zpracování veškerých podkladů pro realizaci stavby, její dozorování a kolaudační řízení.

Zednictví

V rámci zednictví disponujeme kvalitním a odborně vysoce fundovaným kádrem řemeslníků. Svým zákazníkům nabízíme mimo jiné i následující služby:

Pokrývačství - Tesařství

Historické krovy a trámové soustavy jsou součástí našeho hmotného kulturního dědictví. Stejně tak jako staré , řemeslo pokrývačské a třeba umění vazby a pokládky střesní krytiny z došků. V rámci pokrývačství a tesařství nabízíme komplexní servis, přičemž jsme schopni poskytnout ve vysoké kvalitě následující služby:

Výroba vitráží, broušení a leptání skla

Broušení a leptání skla a výroba vitráží - tyto a podobné služby zajišťujeme ve spolupráci s řadou renomovaných uměleckých řemeslníků s dlouholetými zkušenostmi s restaurátorstvím a výrobou replik vitráží a leptaného skla. Nabídka v této oblasti zahrnuje především:

Stavební klempířství

V rámci restaurování stavebních památek provádíme i renovace a výrobu prvků stavebního klempířství:

Kování, zámky, mříže, zábradlí, cínování

Kování , renovace či výroba zámků, mříží, zábradlí, cínování atd. - navazujeme na tradice našich předků a citlivě přistupujeme k restaurování železných a kovových prvků staveb a unteriérů.  Zajistíme pro vás mimo jiné...

Truhlářství - dveře, okna, ostění

V rámci co největší komplexnosti poskytovaných služeb dodáváme i interiérové a exteriérové truhlářské prvky  a výrobky, včetně jejich odborné montáže.

Lakování, mramorování, fládrování, emailování, zlacení

Lakování, mramorování, fládrování emailování,zlacení

Dřevomodelář, výroba modelů pro odlévání kovů

Dřevomodelář

Slévač, odlévání kovů

Slévač, odlévání kovů

Renovace mechanických strojů a pohonů

Renovace mechanických strojů a pohonů


 
JTK Stav s.r.o.

 

Copyright © Jtk Stav s.r.o. ..... Webdesign ezSERVIS